bejelentés
  • Megoldott
    11
    Megoldott
    11

    Üres fahelyek Óbudán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth János
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Föld utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Elfelejtett gallyak...

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Lázár deák utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Járdára belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kertész Dávid
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Római tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Bokor kivágása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Silvanus sétány (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére