bejelentés
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Elhanyagolt járda sziget

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Hársfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Zöldterületi parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Elhanyagolt játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Tenkes utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Elhanyagolt játszóterek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Bartók Béla út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    utcán heverő matrac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bp Sentinel
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Liliom utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Hiányzó oszlop

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Laktanya utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére