bejelentés
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Csak növekszik és növekszik...

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szakadék az úttest közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Semsey Andor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rossz minőségű utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Édes utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kátyú a Kovászna utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kovászna utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kátyú a Neszmélyi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Neszmélyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Mély kátyú a VIII. kerületben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére