bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt burkolat parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Erika
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelentős úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt útpálya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sebők Máté
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Villamossínnél az aszfalt összetört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelenvölgy-Péterhegy (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    “Víznyelő”

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére