bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó esőbeálló 2.0

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Rómaifürdő H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Itt maradt

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    FUTÁR kijelző hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mocskos villamosmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nagyvárad tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált állomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Z Milán
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Hegyalja út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kaksi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére