bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Pesterzsébet vasútállomás (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó pad rész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Chrabák Zoltán
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Aranykút utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Stromfeld Aurél út 8. BKK buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Krisztina körút, Vasútállomás Budapest-Déli (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokor a villamosvágány végén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kápolna utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mocsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    6V végállomás indításjelző nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére