bejelentés
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Üres dézsák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sági Katalin
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Horváth Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    XXI. Századi Szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Karácsony Sándor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elválasztó sáv növényzet burjánzás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Nagykőrösi út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Közöd?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pártos György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére