bejelentés
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Omlás veszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Koller Tamás
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Pálma utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó paddeszkák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Germanus Gyula park (II. kerület)
  • Megoldatlan
    8
    Megoldatlan
    8

    Dől, dől, eldőlt(?)....

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kerítés állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére