bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betört a fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Óbuda (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zavaró sípolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Marek József utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Oszlopcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Donáti utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lógó utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Széll Kálmán tér M (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felújításra szorul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére