bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Áll a víz az úton

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kelenföldi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szétesett rossz állapotú tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Áll a víz az úton

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambtetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Népfürdő utca (Árpád híd) (XIII. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Üres tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesterzsébet felső (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére