bejelentés
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Gaz a sínek mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mudry György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Régi utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Váci utcai padok állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Váci utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elütött galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca / Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére