bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott bevásárlókocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SPAR Magyarország
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegálisnak tűnő reklám molinó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH I. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Bercsényi utca kétirányúsítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bercsényi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csorba Gergely
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Tarcsai köz (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő kézfertőtlenítő automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Ferihegy vasútállomás (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eltört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lorántffy Zsuzsanna út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére