bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Fiastyúk utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sérült utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Fiastyúk utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vigyázat frissen festve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Gárdonyi utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott hírdető tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Kereszt utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Hosszúhegy utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes tartó oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére