bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felesleges táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás sebességmérők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Petőfi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Utász utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zajvédő fal hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Közút
    Hárosi-Duna part (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére