bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Értelmetlen táblázás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ürömi utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kint maradt táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Peterdy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Koszos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapest Közút
    Endrődi Sándor utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megdőlt

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Pünkösdfürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Gundel Károly út 4 (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére