bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra újrafestése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Laczkovich utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fényterelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest Corvin út 2-4 Bejárat a Petróleum utca felől (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Flórián tér
  Vissza az oldal tetejére