bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Villanyóra-fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gusztáv Király
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népszínház utca 7-9 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kőris utca 6 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lyuk a jardaban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hungária út 22 (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Folyóka hiánya az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Magyar tudósok körútja 2 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    8
    Megoldatlan
    8

    Fölösleges lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Magyar tudósok körútja 2 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    1135 Béke út 26

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Béke utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére