bejelentés
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    544. utca lefolyók...

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    544. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Beszakadt távközlési akna fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Méhes utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Árva tűzcsaptábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Molnár utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    A tűzcsap táblája rossz irányba néz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Fővám tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Folytonosan eldugult csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda
    Petőfi utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére