bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    vízelvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szatmár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szivárog a tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gáborné
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest, Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszély hiányzó csatornarács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    IV. kapu (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Balesetveszélyes beszakadt Telekom fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nándorfejérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Zsilip utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Süllyedt botlásveszélyes fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Váci út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére