bejelentés
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elektromos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Oláh Viktória
    Illetékes: E.ON
    Csillagszem utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó fedél és tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eldugult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült közműdoboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött vízközmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére