bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    ÓBKF térfigyelő kamera kötődoboza kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    doboz leesett fedéllel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lipthay utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dupla fülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Venyige utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Lehel tér M (kelet) (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére