bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidőlt lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Schmauder Tamás
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Fogarasi park (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Le Marietta
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Mikszáth Kálmán tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megrongálódott villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó villanyoszlop ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Lajos utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem világító lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére