bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Luk a kandelláberen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth János
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Margit körút (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kialudt fénycső - Csete Balázs utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Doe John
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kikötő utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eget világító lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hibás utcai lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lőrincz Gábor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Balogh Ádám utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem megfelelő közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Rákosi út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére