bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült lámpa 4

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült lámpák 3

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Andrássy út (Vörösmarty utca M) (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült lámpa 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült lámpa 1

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Nincs közvilágítás, se járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Pályaudvar sor (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rongálódott elektromos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Élessarok (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kühne Attila
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Csermák Antal utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Közvilágítás fényes nappal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Tavaszmező utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére