bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Erzsébet híd díszkivilágítása nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Petőfi tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nappal megy a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közvill lámpa továbbra is sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Veszélyes vezetékek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leszakadt búra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lámpabúra védőrács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mr Mr
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Komor Marcell utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére