bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közvill lámpa továbbra is sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes vezetékek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leszakadt búra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lámpabúra védőrács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mr Mr
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Komor Marcell utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kalotaszeg utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére