bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nappal égő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vámház körút
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Boráros tér H
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Villanyoszlopon hiányzik a fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    vaksötét a teljes utcaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Erzsébet híd díszkivilágítása nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Petőfi tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nappal megy a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére