bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Mammut Bevásárló- és Szórakoztató Központ
    Széna tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett lépcsőfok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Déli pályaudvar (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdaaszfalt alatt üreg van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Koszos, homokos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gőzmozdony utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szentlőrinci út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kálló járólapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Pára utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére