bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Mammut Bevásárló- és Szórakoztató Központ
    Széna tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett lépcsőfok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Déli pályaudvar (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdaaszfalt alatt üreg van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére