Megoldott
1
Megoldott
1

Vízibombázás maradéka

Beküldés ideje:
Beküldte: Varga Dóra
Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
Losonci utca (VIII. kerület, Józsefváros)
Válaszra vár
2
Válaszra vár
2

Tele a komposzt pont

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
2
Válaszra vár
2

Nem befejezett munka

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Egyéb szervezet
Mályva tér (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Elhagyott autó

Beküldés ideje:
Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
Dózsa György út (XIII. kerület)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Leszakadt kábel

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: DIGI Kft.
Kisasszonyfa utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

"Fellazult" beton

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Járdafákon lévő vaslánc

Beküldés ideje:
Beküldte: Edit Tárkányi
Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
Csanády utca (XIII. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Járdafára rögzített vaslanc

Beküldés ideje:
Beküldte: Edit Tárkányi
Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
Csanády utca (XIII. kerület)
Válaszra vár
2
Válaszra vár
2

Veszélyes kátyú

Beküldés ideje:
Illetékes: Budapest Közút
Hévízi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Hiányos körhinta

Beküldés ideje:
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Gyenes utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kaszálás hiánya

Beküldés ideje:
Beküldte: Czeglédi Lajos
Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Környezetkárosítás

Beküldés ideje:
Beküldte: B Egon
Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Beszakadt aknafedlap

Beküldés ideje:
Beküldte: Olah Peter
Illetékes: Magyar Telekom
Istenhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

rendszám nélküli autó

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
Adria sétány (XIV. kerület, Zugló)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

rendszám nélküli autó

Beküldés ideje:
Beküldte: András Bognár
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Ebből sem lett semmi. Miért?

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
Ferenciek tere M
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Slachta Margit rakpart

Beküldés ideje:
Beküldte: K. Sándor
Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
0201-Margit híd - Buda (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Rozsdás csap, hiányzó tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Fővárosi Vízművek
II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Nem látszik a lampa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
Ferenc utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Megrongálódott pad

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
47.42877743 19.17305185 (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Büntetett jármű

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Szivárgó tűzcsap

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Fővárosi Vízművek
Iglice utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

törött roncs

Beküldés ideje:
Beküldte: Toth Tibor
Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
Neszmélyi út (XI. kerület, Újbuda)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

rendszám nélküli autó

Beküldés ideje:
Beküldte: András Bognár
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
Szatmár utca (XIV. kerület, Zugló)
Megoldott
1
Megoldott
1

Törött üveg

Beküldés ideje:
Beküldte: Acsai Milán
Illetékes: JCDecaux
Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére