Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Üres rozsdás oszlop

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kátyús fedlap

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
Kaszásdűlő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Megsüllyedt csapok

Beküldés ideje:
Beküldte: Pál András
Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Üres fahely

Beküldés ideje:
Beküldte: Pál András
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Vincellér utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kopott fedlap

Beküldés ideje:
Beküldte: Pál András
Illetékes: Vodafone
Kökörcsin utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Töredezett fedlappár

Beküldés ideje:
Beküldte: Pál András
Illetékes: Magyar Telekom
Kökörcsin utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Hiányzó fedelek

Beküldés ideje:
Beküldte: Pál András
Illetékes: Fővárosi Vízművek
Kökörcsin utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Megsüllyedt fedlap

Beküldés ideje:
Beküldte: Pál András
Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Járdából kiálló fedlappár

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Magyar Telekom
Kelenföldi út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Közvágóhíd villamosvégállomás szemét

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Laczkovich utca (IX. kerület, Ferencváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kátyú fedlapnál

Beküldés ideje:
Beküldte: Pál András
Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Gubacsi út szemét a bokorban

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Rendszám nélküli Opel Gubacsi út

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Járdára ki lógó akác

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Illegális szeméthalom

Beküldés ideje:
Beküldte: Tóth Erika
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Dávid Ferenc utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Gyalogos átkelő

Beküldés ideje:
Beküldte: Szűcs Orsolya
Illetékes: Budapest Közút
Áchim András utca (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Növényzet takarja be a járdát

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
Légcsavar utca (XVI. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Szabalytalan parkolás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Badacsonyi utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
2
Válaszra vár
2

Szemét az erdőben

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
Kőhegyi út (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Sportpálya világítás nem működik

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Sportliget, Újhegyi út (X. kerület, Kőbánya)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Elromlott szellőztető

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
Matróz utca (XXI. kerület, Csepel)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Hiányzó tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Astoria C lejárat grafftis

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapesti Közművek FKF
Astoria (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére