Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Kerékpárutat benövő bokor

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Slachta Margit rakpart (II. kerület)
Megoldott
2
Megoldott
2

Elborult tábla

Beküldés ideje:
Illetékes: Budapest Közút
Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Lepukkant terület

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Hasznosítatlan terület

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Éjszakai élet

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Kiszáradt facsemeték

Beküldés ideje:
Beküldte: Kelemen Gábor
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiszáradt fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Kelemen Gábor
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Klímaberendezés nem működik!

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Sitt az út mellett

Beküldés ideje:
Beküldte: Kelemen Gábor
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Letört faág, kidőlt fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Kelemen Gábor
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Sérült közterületi asztal

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Lukas aknafedlap

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
4
Válaszra vár
4

BUBI állomáson parkolás

Beküldés ideje:
Beküldte: Acsai Milán
Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
II. János Pál pápa tér (VIII. kerület, Józsefváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiálló vascsonk

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
Széchenyi-hegy, Gyermekvasút (XII. kerület, Hegyvidék)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Leszakadt hinta

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
Széchenyi-hegy, Gyermekvasút (XII. kerület, Hegyvidék)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

A kerékpársáv felfestése megkopott

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Szilágyi utca (IV. kerület, Újpest)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Óriás graffiti a Szilágyi utcában

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: MÁV Zrt.
Szilágyi utca (IV. kerület, Újpest)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Galamb tetem

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XVI. kerület
Bányai Elemér utca (XVI. kerület)
Megoldott
1
Megoldott
1

Beszakadt csapszekrény

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Fővárosi Vízművek
Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Illegális szemétlerakás

Beküldés ideje:
Beküldte: Tóth Gábor
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Pálinkás Antal utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Csatornában csotányok

Beküldés ideje:
Beküldte: Beck András
Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
Kende Kanuth utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Fehér eperfák termése

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Elhagyott kerékpár

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
Megoldott
1
Megoldott
1

Leesett a lámpa

Beküldés ideje:
Beküldte: Szász László
Illetékes: Budapest Közút
Kelemen László utca (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Üzletek előtt szemetes járda

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére