Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Javítandó padok

Beküldés ideje:
Beküldte: Olasz Angela
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Zichy Mihály út (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

KÁTYÚTENGER

Beküldés ideje:
Beküldte: Bártfai András
Illetékes: Budapest Közút
Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Koszos aluljáró

Beküldés ideje:
Beküldte: Csizmár Imre
Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
Somogyi út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Elszáradt faág

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Megrongálódott korlát

Beküldés ideje:
Beküldte: Olah Peter
Illetékes: Budapest Közút
Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Járdán parkoló autó

Beküldés ideje:
Beküldte: Tóth Zoltán
Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
Jász utca (XIII. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Járdán fedetlen luk

Beküldés ideje:
Beküldte: Tóth Zoltán
Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
Jász utca (XIII. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Megdőlt tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Csanádi György
Illetékes: Budapest Közút
Újszász utca (XVI. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Mozdulatlan sárga Opel Corsa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
Nádirigó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Kerékpárutat benövő bokor

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Slachta Margit rakpart (II. kerület)
Megoldott
2
Megoldott
2

Elborult tábla

Beküldés ideje:
Illetékes: Budapest Közút
Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Lepukkant terület

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Hasznosítatlan terület

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Éjszakai élet

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Kiszáradt facsemeték

Beküldés ideje:
Beküldte: Kelemen Gábor
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiszáradt fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Kelemen Gábor
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Klímaberendezés nem működik!

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Sitt az út mellett

Beküldés ideje:
Beküldte: Kelemen Gábor
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Letört faág, kidőlt fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Kelemen Gábor
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Sérült közterületi asztal

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Lukas aknafedlap

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
4
Válaszra vár
4

BUBI állomáson parkolás

Beküldés ideje:
Beküldte: Acsai Milán
Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
II. János Pál pápa tér (VIII. kerület, Józsefváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiálló vascsonk

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
Széchenyi-hegy, Gyermekvasút (XII. kerület, Hegyvidék)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Leszakadt hinta

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
Széchenyi-hegy, Gyermekvasút (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére