Megoldott
1
Megoldott
1

Szőnyeg hulladék

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
Megoldott
1
Megoldott
1

Kihelyezett szemét

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
Delej utca (VIII. kerület, Józsefváros)
Megoldott
3
Megoldott
3

Elhagyott jármű

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
Ulászló utca (XI. kerület, Újbuda)
Megoldott
1
Megoldott
1

Leesett jelzőtábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Sz. V.
Illetékes: Budapest Közút
Vak Bottyán utca (XIX. kerület, Kispest)
Megoldott
1
Megoldott
1

Nehezen zárható kapu

Beküldés ideje:
Beküldte: Otocolobus Manul
Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
Megoldott
3
Megoldott
3

Kidobott kád

Beküldés ideje:
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldott
4
Megoldott
4

földig lógó kábel

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Magyar Telekom
III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
Megoldott
3
Megoldott
3

Elhagyott jármű a Galvani utcában

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
Megoldott
2
Megoldott
2

Ivókút teteje hiányzik

Beküldés ideje:
Beküldte: Für Evelin
Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
Debercsény utca (XVII. kerület, Rákosmente)
Megoldott
1
Megoldott
1

Andrássy szemétdomb

Beküldés ideje:
Beküldte: VII Gábor
Illetékes: Budapesti Közművek FKF
Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Hiányzó utcanévtáblák

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldott
3
Megoldott
3

Margit-szigeti kukák

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapesti Közművek FKF
1308-Hajós Alfréd Uszoda (XIII. kerület)
Megoldott
1
Megoldott
1

Körülbelül 3 hónapja áll egy roncs az utcán

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
Nagybánya utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
Megoldott
2
Megoldott
2

Elkóborolt tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Fónai Kende
Illetékes: Budapest Közút
Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
Megoldott
1
Megoldott
1

Beszakadt fedél

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Fővárosi Vízművek
Vöröskereszt utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
Megoldott
1
Megoldott
1

Kiégett lámpák

Beküldés ideje:
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldott
4
Megoldott
4

Szétjövő tükör

Beküldés ideje:
Beküldte: Sz. V.
Illetékes: Budapest Közút
Kada utca (X. kerület, Kőbánya)
Megoldott
4
Megoldott
4

Nyitott biztosítószekrény

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Magyar Telekom
Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére