Megoldott
2
Megoldott
2

Belógó bokor

Beküldés ideje:
Beküldte: Otocolobus Manul
Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
Megoldott
1
Megoldott
1

kidobott kanapé

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
Megoldott
1
Megoldott
1

Repedt üveg

Beküldés ideje:
Beküldte: Acsai Milán
Illetékes: JCDecaux
Széchenyi rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
Megoldott
3
Megoldott
3

Belógó bokor

Beküldés ideje:
Beküldte: Otocolobus Manul
Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
Megoldott
1
Megoldott
1

illegális szemét

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
Megoldásra vár
6
Megoldásra vár
6

Megemelkedett fedlap kerékpárúton

Beküldés ideje:
Beküldte: Sz. V.
Illetékes: Magyar Telekom
Ferencváros vá. - Málenkij Robot Eh. (IX. kerület, Ferencváros)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Gyalogos átkelő jelző gomb hiányzik

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
Megoldott
2
Megoldott
2

Elhagyott Reanault

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
Vágás utca (XVI. kerület)
Megoldott
4
Megoldott
4

Járhatatlan járda

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
Károly utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
Megoldott
2
Megoldott
2

Törött kuka

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapesti Közművek FKF
Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
Megoldott
1
Megoldott
1

Utcai fény nem működik

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldott
1
Megoldott
1

Kidöntött főutvonal tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Ház Csaba
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Péceli út (XVII. kerület, Rákosmente)
Megoldott
2
Megoldott
2

Elfordult az EAK

Beküldés ideje:
Beküldte: Otocolobus Manul
Illetékes: Budapest Közút
Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
Megoldott
1
Megoldott
1

Szemét az utcában

Beküldés ideje:
Beküldte: Máthé Olga
Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
Szilvafa utca (XXI. kerület, Csepel)
Megoldott
1
Megoldott
1

Büdös húgy szag van

Beküldés ideje:
Beküldte: Princz László
Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Kis Diófa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére