Megoldatlan

Táltos-Csíz u-i kátyús felfagyások

FRISSÍTÉS (2016.06.28):
Az esők és folyó építkezések miatt az út olyan rossz állapotba került, hogy biztosan lesz télen is probléma újra.

2010 óta utcára vezetve (bejelentve) egy ingatlan mosóvize. Az út kikátyúsodott és 0 fok alatt felfagyás jelentkezett a szűk zsákutcában. Balesetveszélyes a bekanyarodás az utcába. Magát az utcát is zúzottkővel rendbe kellene tenni teljes hosszában. Ígéret többször is volt rá.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • HERNESZ Csilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Az esők és folyó építkezések miatt az út olyan rossz állapotba került, hogy biztosan lesz télen is probléma újra.
  • HERNESZ Csilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Most hagyjuk. Majd jelzem,öm szépen.
    ha újra megjelenik a probléma. Köszön
  • Társaság az Élhető Szentendréért hozzászólt a bejelentéshez.

    Dönthetünk úgy, hogy megoldottnak nyilvánítjuk az ügyet? Ha újra előfordul, ismét elküldhetjük az illetékeseknek észrevételedet.
  • HERNESZ Csilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy ideje nem folyik a lé, most szünetet tartanak, de bármikor újra .....Talán észlelték az ellenőrzést. Volt már így.
  • Társaság az Élhető Szentendréért hozzászólt a bejelentéshez.

    Most milyen állapotok uralkodnak a helyszínen?
  • HERNESZ Csilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos napközben mosnak és nem este + a víz nem direktben folyik ki, hanem a felső talajrétegben intenzíven szívárog akkor, amikor túlfolyik a kis befogadóképességű (korábbi tulajtól származó ismeret...
  • Társaság az Élhető Szentendréért hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Csilla, talán az segíthet, ha tudsz éppen akkor fotót készíteni, amikor ilyen eset történik?
  • HERNESZ Csilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Lezárták érdemi intézkedés nélkül. A bejelentések után néhány nappal, vagy egy héttel éppen felolvadt, de a víz útját sem voltak hajlandóak észre venni, noha kimosta már az utat. Több éve engedi ki a...
  • Tóth Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Hm. A fényképeken elég egyértelműen látható a víz, illetve jég, mit kell ezen nézni? Intézkedni kellene, addig amíg nem lesz baleset.
  • HERNESZ Csilla hozzászólt a bejelentéshez.

    Válasz és viszont válasz:
    Tisztelt Címzett!

    A fotók akkor készültek, amikor kint volt a fagyott víz. A víz halmazállapota változik hőmérséklet hatására - ez a fizika törvénye.
    A mosás sem szünetment
    ...
  • Társaság az Élhető Szentendréért hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Csilla! Bejelentésedet továbbítottuk a városi Ügyfélszolgálat részére, várjuk együtt a fejleményeket!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • HERNESZ Csilla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú hetek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Martinovics utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Besüllyedt, összetört utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Muflon utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hibás aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Tambura utca
  Vissza az oldal tetejére