Megoldott

Friss kátyúzás utáni állapot

FRISSÍTVE :2021.02.03

Szentendrén, több más helyszín mellett a Kadarka utcában is kátyúztak, többek között egy csőbekötés utáni átvágást is. De nem sikerült a feladatot jól megoldani, mert pár hét után pereg ki a lyukból a bitumen. Ezen kívül a sarkon (Pásztor u.- Kadarka u.) ott hagyták a maradék bitument.

Probléma helyszíne
Szentendre Kadarka u. 65

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Jakab Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Pár hete az ott lakó szomszéd megcsináltatta a bejáróját, és az említett lyukat is befoldozta. Majd tegnap megjelent egy brigád, kivésték és ma lebitumenezték. Válasz ugyan nem érkezett 3 hónapja,...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Péter!
    A pandémiás helyzetre való tekintettel, a válaszadási idő 30 napról 40 napra emelkedett, mihelyt ez az idő letelik és nem érkezik válasz az illetékestől, az ügy újraküldésre kerül. Köszö...
  • Jakab Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb hónap telt el. A gödör mélyül, az otthagyon bitument előbb utóbb elnyeli a tavasszal kinövő gaz. Tényleg nem kell válaszolnia az ügyfélszolgálatnak?
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "Szentendrén, több más helyszín mellett a Kadarka utcában is kátyúztak, többek között egy csőbekötés utáni átvágást is. De nem sikerült a feladatot jól megoldani, mert pár hét után pereg ki a lyukból a bitumen. Ezen kívül a sarkon (Pásztor u.- Kadarka u.) ott hagyták a maradék bitument."-ról "FRISSÍTVE :...

  • Jakab Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ki tudja hogy mennyi időn belül kellene reagálnia az ügyfélszolgálatnak? 30 nap?
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Jakab Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú hetek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Martinovics utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Besüllyedt, összetört utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Muflon utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hibás aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Tambura utca
  Vissza az oldal tetejére