Válaszra vár

Közvilàgítàsi làmpa nem vilàgít.

Szeretném jelezni, hogy Szentendrén a Rezeda utca 14 szàm előtt sötét a közvilàgítàsi làmpa.
Az utca zsàkutca egy belàthatalan kanyarban van làmpa kiégve.

Köszönöm
Lukàcs Balàzs

Probléma helyszíne
Szentendre Rezeda u. 14

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ (Szentendre)

  • Lukàcs Balàzs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére