Megoldott

Elhullott galamb

Elhullott galamb teteme található a Nyár utca 8. melletti lépcső tetejénél, a képen jelölt helyen.

Probléma helyszíne
Szentendre Nyár u. 8

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Morauszki András hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben, ha jól láttam, megoldódott a probléma, legalább is a galamb eltűnt.
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Morauszki András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére