Megoldott

Kossuth L. utca kátyúi

A Kossuth L. utcában kátyúk az aluljáró körzetében.

Probléma helyszíne
Szentendre

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Ferenc Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a kátyú már olyan nagy és kikerülhetetlen, hogy valaki jószándékkal feltöltötte. Ez lenne a megoldás?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Ferenc Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére