Megoldott

Római sánc utcai zökkenő

A Római sánc utca 5. sz. ház előtt Kun utca után az út szélén a régebben javított úthiba aszfaltozása olyan mértékben van megsüllyedve, hogy abba a járművek, különösen a több tonnásak, pl. a menetrendszerint arra közlekedő buszok is rendszeresen bele hajtanak, ezzel földrengésszerű rázkódást előidézve az épületekben, nem beszélve a járművek műszaki állapotának károsodásáról.
A problémát már többször jeleztem az illetékeseknek, de évek óta nem történt a hibával semi, a döccenő továbbra is meg van.

Probléma helyszíne
Szentendre

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járó Kelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kovács Jenő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére