Megoldott

Nem látszó elsőbbségadás kötelező tábla

Az Álmos utca - Kálvária utca kereszteződésében kifakult és igen jól rejtőzködik az elsőbbségadás kötelező tábla.

Javasolom felszerelni a villanyoszlopra. A tábla oszlopát pedig valahol máshol felhasználni.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Szondy György hozzászólt a bejelentéshez.

    A válaszban megírt módon kikerült a tábla, és a régi is kinn maradt. Megoldódott. Köszönjük!
  • Szondy György hozzászólt a bejelentéshez.

    From: Szentendre, Ügyfélszolgálat [mailto:ugyfelszolgalat@szentendre.hu]
    Sent: Thursday, December 10, 2015 9:04 AM
    To: Szondy György
    Subject: KÜ18-P/15-1617

    Tisztelt bejelentő!
    A fenti számon rögzít
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Szondy György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Juhász Anett
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dobogókői út
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hibás útburkolati jel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Lidl (Szentendre)
    Dózsa György út
  Vissza az oldal tetejére