Megoldatlan

Kátyúk

Szentendre Kun u. az Erdélyi utcától a Kálváriáig évek óta egybe függő mély kátyúkkal veszélyezteti az ott közlekedő személygépkocsik műszaki állapotát,a kerékpárosok és gyalog közlekedők testi épségét.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Szente Jánosné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú hetek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Martinovics utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Besüllyedt, összetört utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Muflon utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hibás aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Tambura utca
  Vissza az oldal tetejére