Megoldatlan

Nagy kátyú a Stromfeld utca közepén

A Stromfeld utcában (A Muskátli és a Móricz Zs. utca között), az úttest közepén egy elég nagy, kb. 35x25 cm-es kátyú van, az aszfaltdarabok szanaszéjjel görögnek az úton.
Egy két évvel ezelőtti Google Maps felvételen már látszódik, hogy akkor lyukadt ki.
https://www.google.hu/maps/@47.650533,19.068335,3a,75y,98.7h,35.89t/data=!3m6!1e1!3m4!1sylL0ay8uY8dFSLRwU-7k3w!2e0!7i13312!8i6656?hl=hu

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kubatovics Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Út minősége

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Nagybányai utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Út javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Kavics utca
  Vissza az oldal tetejére