Megoldatlan

Kátyú a Stromfeld utca és a Móricz Zs. utca sarkán

A Stromfeld utca és a Móricz Zsigmond utca sarkán egy kb. 25x30 cm-es kátyú található.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kubatovics Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Út minősége

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Nagybányai utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Út javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Kavics utca
  Vissza az oldal tetejére