Megoldatlan

Mèhèsz utca - út hibák

Cserère szorulò útburkolat!

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kauroch Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az út egyre rosszabb
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kauroch Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Út minősége

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Nagybányai utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Út javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Kavics utca
  Vissza az oldal tetejére