Megoldott

Megrongált játszótéri kerítésszakasz Izbégen

A Szűcs József utca - Kút utca találkozásánál található játszótér képeken látható szakaszát az elmúlt éjjel rongálás érte. A két oszlop közti szakaszon a növényzet és a kerítésfonat is erősen sérült. A szakasz helyreállítása szakszerű beavatkozást igényel.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra került, köszönöm!
  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel már a helyszínen voltak a VSZ NZrt. munkatársai és nekikezdtek a javítási munkáknak. Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Schneider Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dumtsa Jenő utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Stop táblát takaró bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Sárrét park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére