Megoldott

Úthiba a 11-es főút és a Bükkös part találkozásánál

A Bükkös part 11-es főúton belül, a Belvárosba eső szakaszának kezdetén található a jelzett úthiba. Ez a kátyú azért is kritikus, mivel a piacra, a rendelőintézetekbe vagy csak a Belvárosba (illetve ősztől iskolába) autóval igyekvők nagy számban haladnak itt át. Ezért kérném a jelzett kátyú lehetőségekhez mért mielőbbi javítását.

Probléma helyszíne
Szentendre

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Az úthiba javításra került. Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Schneider Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére