Válaszra vár

Közvilágítás hiba

Szentendrén a Széchenyi tér 34-38 előtt (a bölcsőde és az óvoda mellett) 5 db lámpatest nem világít.

Probléma helyszíne
Szentendre Széchenyi István tér 34. fsz.22

Hozzászólások

  • Glatz Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ (Szentendre)

  • Glatz Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "ELMŰ (Szentendre)"-ra.

  • Tóth Blanka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére