Megoldott

Befejezetlen munka

Néhány napja csinálták meg a Pásztor utcában (és a környező utcákban) a kátyúzást. Sajnos az utolsó kátyúnál elfogyott az aszfalt, így csak félig sikerült azt betömni. Naivan úgy gondoltam, hogy másnap visszajönnek és befejezik a munkát, mint kiderült rosszul gondoltam. Kérem a munkát tisztességesen befejezni és ha már úgy is ott járnak akkor ugyanennek a kátyúnak a korábban kikapart és az út szélén ott felejtett aszfalt törmelékét elszállítani szíveskedjenek.

Probléma helyszíne
Szentendre Pásztor u. 16

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Tóth Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú hetek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Martinovics utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Besüllyedt, összetört utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Muflon utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hibás aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Tambura utca
  Vissza az oldal tetejére